Космо – тур «Зіркове небо нас таємницями манить»

Космос завжди був і залишається однією з найбільш хвилюючих людство загадок. Його глибинні далі невпинно тягнуть до себе дослідників всіх поколінь, зоряне небо зачаровує своєю красою, а зірки здавна були вірними провідниками для мандрівників.

В квітні місяці відзначають одразу три свята, пов’язані з космосом: Всесвітній день авіації і космонавтики; День працівників ракетно-космічної галузі України та прийнятий за рішенням ООН Міжнародний день польоту людини в космос.

До цих свят в Центральній міській бібліотеці для дітей був проведений космо – тур «Зіркове небо нас таємницями манить» для користувачів бібліотеки.

Космічні гості, які завітали до дітлахів розповіли, як починався шлях до освоєння космосу і підготували унікальну віртуальну прогулянку космічними просторами. Кожен відчув себе справжнім космонавтом. Діти дізнатися про планети сонячної системи. Яка з них найбільша і яка найменша? Чому планети різнобарвні? Чи є життя на інших планетах? Як багато часу потрібно, щоб дістатися до сусідньої галактики?

Діти не просто дізналися про планети, зірки, комети, але й взяли участь у конкурсі «Капітани», грі «Пояс Астероїдів», вікторині «Космос відомий і невідомий» та відгадуванні космічних загадок. Школярі не пасували задніх та відповідали на всі запитання космічних гостей.

Захід завершився переглядом документального фільму по темі та бібліоміксом книжкової викладки, на якій була представлена література космічної тематики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.