Колонізувати Марс

21 жовтня на базі центральної міської бібліотеки для дітей було проведено третій, завершальний, захід в рамках ініціативи Meet and Code.

Подія пройшла у форматі турніру з програмування роботів LEGO MINDSTORMS «Колонізувати Марс». Враховуючи карантинні обмеження, всі події Meet and Code відбувалися онлайн, турнір з програмування роботів не став виключенням. Тому ми мали можливість провести турнір не лише серед наших відвідувачів, але й запросити учасників з інших населених пунктів. Так у заході взяли участь діти: учасники робоклубу «Винахідник» м. Хмельницький, учасники робоклубу сел. Нова Прага (Олександрійський район, Кіровоградської області) та учасники робоклубів нашого міста.

Захід повністю моделював ситуацію з освоєнням Марсу. Оскільки і в реальному житті – вчені не мають прямого фізичного доступу до роботів, які вони відправляють в космос, зокрема на Марс – так само і діти, здійснювали керування роботами використовуючи вебкамери. Учасникам події були запропоновані задачі на програмування роботів за допомогою програмного забезпечення MINDSTORMS. Переможці визначалися за швидкістю та точністю виконання роботи.

Так, 1 місце отримав Сергачов Максим, 2 місце – Скалецька Єлизавета, 3 місце – Усатенко Віталій.

Всі учасники отримають подарунки у вигляді флешок, а на переможців чекають повербанки.

Нагадуємо, турнір проходив в рамках ініціативи Meet and Code, за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.