Колиска партизанської слави

З нагоди відзначення Дня партизанської слави у актовій залі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна з учнями 9-х класів, було проведено годину патріотизму «Колиска партизанської слави».

Бібліотекарі дитячого Інтернет-центру розповіли школярам про героїзм і подвиги партизанів під час війни та наголосили, що ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму, виховуючи в підростаючого покоління почуття патріотизму та гордості за наших героїв.

Час невблаганний. З його плином позаростали партизанські стежки, обвалились колишні землянки. Час стер з лиця сліди далеких тих боїв та походів. Але з людської пам’яті сторінки бойової слави йому не під силу стерти. Вона відлунюється в серцях колишніх народних месників і передається новим поколінням. Бо народний подвиг вічний!

Захід супроводжувався слайд-презентацією «Ми йшли у бій не ради слави», відеофільмом «Ваш подвиг не вмре, не загине» та переглядом матеріалів книжкової викладки.

На закінчення заходу, всі присутні під звуки метронома хвилиною мовчання вшанували пам‘ять про тих, хто віддав життя за нашу рідну Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.