Книжкові виставки в бібліотеці

Саме сьогодні, коли створюється нова модель бібліотеки, особлива увага надається організації бібліотечного простору.

Ведучи пошук інноваційних форм роботи з книгою, треба брати до уваги, що 80% інформації дитина сприймає за допомогою зору. Тому, тематичні полиці, яскраві, цікаві, актуальні виставкові композиції відіграють важливу роль в популяризації книги і читання.

Сьогодні, в черговий раз, це довели учні 3-А класу ЗНЗ №10, які завітали до бібліотеки-філії №10 на бібліотечний урок «Книжкові виставки в бібліотеці». Бібліотекар познайомила присутніх з видами та типами книжкових виставок які організовуються в бібліотеці, також діти дізналися, що характерною особливістю сучасного дизайну виставок є використання не «бібліотечних матеріалів» – предметів побуту, малюнків, саморобок, іграшок тощо.

Переглянувши виставки, діти дійшли певного висновку: «… чим яскравіша, та незвичайна у своєму оформлені книжкова виставка, тим швидше ти до неї підійдеш, зупиниш свій погляд на тих книгах, які там знаходяться та візьмеш їх почитати». І як виявилося, діти праві на всі 100%, адже вони розгадали основний задум бібліотекарів, задля чого вони оформляють ці виставки в бібліотеці.

Ще В. Маяковський писав «Нам не потрібні бібліотекарі, які є холодними реєстраторами книжок. Ви рекомендуєте книгу? Поясніть необхідність її прочитання, зробіть поштовх до читацької любові».

Саме цьому мають сприяти сучасні книжкові виставки в бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.