4

Кібершахрайства: міфи чи реальність. Та, кому можна довіряти?

Складна економічна ситуація в країні призвела до того, що останнім часом збільшилась кількість кібершахрайства на території регіону.

Практично повна безкарність, анонімність шахраїв, велика кількість довірливих людей – все це підживлює цей своєрідний «бізнес».

Зловмисники діють за різними сценаріями і схемами. А от, за якими саме, та як діє ця система, і який має вплив на жертву, гостям «Вітальні довіри» (вихованцям Спеціалізованого професійно-технічного ліцею), розповіли фахівці – спеціаліст в галузі правознавства Анна Лунга та психолог Олена Гаврилюк.

Кожен з нас у своєму житті хоч раз, але став жертвою вмілого мистецтва шахраїв. Але не всі люблять про це говорити. Та, «Вітальня довіри» це саме те місце, де можна говорити все. І, причому, бажання говорити, з’являється саме. Можливо, сама атмосфера впливає так на учасників, а, можливо, вони просто мають бажання бути почутими.

В ході платформи-порад «Кібершахрайства: міфи чи реальність. Та, кому можна довіряти?», присутні переглянули документальний відеофільм «Послухай», який презентувала їм представник Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA – Любов Кан, що була запрошена на зустріч з молоддю.

Хочемо нагадати, що Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA, проходить в Україні з 18 по 24 листопада. Тому, бібліотека для юнацтва та молодь, охоче взяли участь у цьому фестивалі.

Фільм «Послухай», що був презентований молоді, побудований на розмовах дітей із телефоном довіри.

Іноді життя здається дуже непростим, особливо якщо ви підліток. Не завжди вдається обговорити свої проблеми із друзями чи батьками. На щастя, дитячий телефон довіри завжди вислухає.

Про такі ж телефони довіри, розповіли учасникам зустрічі Любов Кан та Олена Гаврилюк.

Обговорення тривало по часу більше, ані ж розраховували, але всі були задоволені зустріччю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.