Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став

Традиційно в березні ми вшановуємо пам’ять видатного поета, письменника, Пророка українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Для популяризації багатогранного високо художнього таланту великого українського поета, письменника, художника – Тараса Григоровича Шевченка, з метою залучення уваги до його в Центральній бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна зібралися шанувальники творчості Т. Г. Шевченка – семикласники НВК «Олександрійський колегіум — спеціалізована школа».

Бібліотекарі підійшли до справи різнопланово та креативно.

«Т. Г. Шевченко – видатний син українського народу, його честь і совість, людина універсальних обдарувань та інтересів. Поезія і проза Т. Г. Шевченко живе серед нас і вселяє віру і надію, допомагає долати труднощі. Давайте доторкнемося серцем до Шевченківських творів, переймемося їх духом» – такими словами відкрила літературні перлини духовності «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став» бібліотекар Бовгиря Л.В. Школярі мали змогу перенестися в часі і по-співпереживати малому, юному та дорослому Шевченкові.

Було весело та цікаво, дух Творчості, незламний дух Кобзаревої пісні. Але основною родзинкою заходу стало виразне читання шевченківських творів юнаками та дівчатами.

Надихнули юнаків та дівчат відео «Б. Ступка читає вірш «Чи то недоля…» та відео кліпи пісень за творами Шевченка «По діброві вітер віє», «Думи мої…», «Бандуристе, орле сизий…». Присутні з захватом читали твори Великого Кобзаря, що знають напам`ять.

Завершився захід інсценізацією «Життя малого Тараса» у виконанні самих бібліотекарів та цікавим оглядом літератури. Деякими творами діти одразу зацікавилися, оскільки в них лунали пророчі послання до нашого сьогодення.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Т. Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна і народ український, який пам’ятає його заповітні слова.

Бібліотекарі мають надію, що молоде покоління робитиме так, як заповідав нам великий Кобзар. Любити свій народ, плекати свою культуру.

Читайте твори Т.Г.Шевченка, тоді вогник добра у вашому серці ніколи не згасне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.