Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став …

Золотими літерами в історію рідної України ввійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В усьому світі цього поета, художника, митця знають, шанують, величають, називають Генієм і Пророком.

У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу. 207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Творча спадщина великого Кобзаря продовжує хвилювати наших сучасників. Неначе соняшник, що повертає голову за сонцем, повертаємо ми свої голови за Тарасовим ім’ям.

В бібліотеці для дітей відбувся літературний хепенінг «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став …».

Переглянувши цікаві історичні факти та документальне відео, восьмикласники ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) довідалися про багатогранність таланту великого поета, що цінується не тільки в Україні, а й світі. Деякі твори письменника знову ожили, прозвучавши з вуст сучасних школярів: «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», «Зацвіла в долині червона калина» та інші.

Активні та влучні відповіді старшокласників на питання відеовікторини, участь у конкурсах «Переплутанка» та «Знавці» свідчили про добре знайомство учнів з життям та творчістю Тараса Шевченка.

Родзинкою літературного хепенінгу стала інсценізація «Життя малого Тараса», що передбачала імпровізацію та співучасть юних глядачів.

Зустріч завершилася знайомством учнів з новими, гарно ілюстрованими книгами про життя й творчість Тараса Григоровича Шевченка та збірками його прекрасних творів.

Хто Шевченка прочитав, той сильніший духом став!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.