Хто не горить, той не запалює

Аромат весни у повітрі та наближення романтичного свята закоханих відчувають навіть книги.

14 лютого до Центральної міської бібліотеки для дітей ім..Ю.Гагаріна завітало свято, що вже стало улюбленим серед українців.

Мороз і сонце за вікном, а в актовій залі бібліотеки панує аура кохання. До дня закоханих бібліотекарі підготували літературний пінг-понг «Хто не горить, той не запалює».

Після короткого екскурсу в історію свято розпочалося. Окрилені й натхненні чистими й теплими почуттями шестикласники ОНВК №17 зізналися в любові до своїх однолітків, батьків, вчителів, бібліотекарів і, звичайно, до книги та бібліотеки.

Літературний пінг-понг складався з 6 турів, кожен з яких проходив у вигляді гри-вікторини.

Першим конкурсом турніру була «Розминка», де капітани кожної команди («Серця» та «Іскри»), обравши картку з номером питання, мали змогу заробити перші бали для своєї команди за умови правильної відповіді. Наступний конкурс мав інтригуючу назву «Знайди пару». Ведуча, за допомогою м’яча, пропонувала серед названих літературних героїв знайти пари, поєднані коханням і автором, уява якого їх створила.

Третій конкурс «Пантоміма» визвав неабияке захоплення в учнів, адже тут вони могли проявити свою ерудицію та артистизм. Представникам команд необхідно було зобразити відомого літературного героя, а команді – відгадати.

Конкурс «Рекламне оголошення» був досить веселий, оскільки за гумористичними оголошеннями були зашифровані як персонажі, так і самі твори. Дуже швидко діти впоралися та перейшли до п’ятого – географічного конкурсу. Він заключався в тому, щоб не лише вгадати певного персонажа, а й назвати країну його походження.

Останнє змагання під назвою «Знання-сила» змушувало капітанів відстояти свою команду, давши правильні відповіді на якомога більшу кількість питань за одну хвилину.

За результатами всіх конкурсів, з невеликим відривом (3 бали), вперед вирвалися учасники команди «Іскри». Невгамовні «Серця» вимагали продовження та отримати змогу зрівняти рахунок. Було вирішено провести бліц-турнір, в якому команди отримали однакову кількість балів. Тож перемогла ДРУЖБА. А інакше і не могло бути в День свято Валентина.

День Святого Валентина – це не лише кохання-зітхання, це можливість висловити свою любов до усіх і всього.

Завершився захід святковою фотосесією. Додому діти пішли в піднесеному та романтичному настрої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.