Казкова подорож до книгозбірні

Яскраві емоції, веселий настрій, допитливі оченята…

Цей день у центральній міській бібліотеці для дітей видався особливо позитивним. А все тому, що завітали нові, маленькі читайлики – вихованці закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №2.

Бібліотекарі мали в запасі чимало цікавих для малечі активностей: знайомство з мешканцями міні-зоопарку, лялькова вистава «Курочка Ряба і Лисичка», вікторини та ігри, майстер-клас з моделювання 3-D ручкою.

За традицією знайомство з книгозбірнею почалося з відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Вражені різноманіттям яскравих книг та журналів, діти вирушили до Кімнати казок, де їх чекали герої казок, лялькова вистава «Курочка ряба і лисиця» та справжні чудеса. Дошкільники із захопленням спостерігали за ходом подій, сміялися над кумедними витівками Лисиці і шквальними оваціями підтримували головну героїню.

Після вистави діти взяли участь у рухливих іграх «Квач», «Бутерброд», «Фруктове лото». Незважаючи на те, що вони ще не вміють читати, з казками здебільшого знайомі. Про це свідчило те, що маленькі гості вправно впоралися з казковою вікториною та загадками.

Далі була зупинка в бібліотечному живому куточку, мешканці якого заворожили малюків своїм різноманіттям. Діти загадували бажання золотій рибці, гладили пухнастого кролика, дивувалися спритності черепах…

Мандруючи бібліотекою, малеча потрапила до 3D кімнати. На дошкільнят чекало цікаве заняття з моделювання 3D ручкою. Діти мали змогу власноруч виготовити квіточку, яка стане гарним подарунком до дня вихователя./p>

Сфотографувавшись напам’ять, задоволені своїми виробами та поїздкою до бібліотеки, хлопчики та дівчатка обіцяли повернутися з батьками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.