Карнавал на бібліотечній галявині

Всеукраїнський ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ стартував сьогодні!

Розпочалися книжкові іменини з бібліотечної тусівки «Карнавал на бібліотечній галявині».

Справжній феєрверк емоцій вирував на святі з улюбленими героями: казковим Шреком, загадковою Фіоною, кумедним Віслюком, веселою Пепі та величавою Червоною королевою.

Маленькі читайлики – учні початкових класів ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 – залюбки занурилися у казкову країну, отримали масу задоволення від різноманітних розваг, конкурсів та вікторин за сюжетами дитячих книжок, розширили свій світогляд, отримали чудову можливість спробувати себе у ролі казкових героїв, знайомих їм із самого дитинства.

А далі була малюнкова арт-терапія «Світ фантазії у крейді». Малювали за бажанням: на асфальтованих доріжках перед бібліотекою оживали герої книжок, мультфільмів, коміксів, виростали казкові рослини, відкривали свої таємниці невідомі світи.

З нагоди відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання казкові герої Пікачу, Єдиноріг, Фіона та монстрик Петя організували незвичайну стар-акцію «Тиждень дитячої книги розпочато!».

Бібліотекарі з читачами здійснили вихід у місто, де рекламували книгу, бібліотеку, розповідали про нові можливості та послуги сучасної книгозбірні, спілкувалися з майбутніми всезнайками, дарували рекламні флаєри з координатами бібліотеки та переліком бібліотечних заходів, як офлайн так і онлайн. І як результат – бібліотека знайшла нових користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.