Канікули з бібліотекою: цікаво та пізнавально

В цьому переконалися учні шестикласники Ліцею інформаційних технологій та здобувачі освіти 5-Б класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 – дошкільний навчальний заклад «Лісова казка», завітавши до центральної міської бібліотеки для дітей.

Для них було організовано бібліопрогулянку «Мандрівка по Книголенду». Діти дізналися про правила користування бібліотекою, про безліч цікавинок з літератури та періодичних видань, переглянули різноманітні книжкові виставки, із задоволенням взяли участь у вікторині «Серпантин казок».

Окрасою мандрівки був бібліотечний міні-зоопарк, де на малечу чекали черепашки, шиншила, морські свинки, папуги та інші мешканці куточку. Емоціям дітей не було меж.

В Школі робототехніки та 3D-технологій», дитячому Інтернет-центрі мандрівників зустрічав запальними танцями робот Альфа. Присутні мали змогу познайомитися тут з з кібернетичною командою роботів (Lego TRACK3R з подоланням перешкод, Jimu Kit з перевезення вантажу), 3D-принтером, 3D-сканером та 3D-ручками.

А ще шестикласники ЛІТу «скуштували» «літературний десерт» під веселою назвою «Влітку для малечі про цікаві речі», де були представлені книжечки на різні смаки. Дітлахи впізнали і повернули загублені речі казкових героїв.

Переглянули також калейдоскоп зелених див до Всеукраїнського дня охорони навколишнього середовища «Довкілля – неповторна казка, тож бережи його, будь ласка», пограли в гру «Палички-моталочки» та гру-загадки.

На п’ятикласників НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19 – дошкільний навчальний заклад «Лісова казка» очікували неймовірні інтелектуальні розваги «Бібліоігротека», серед яких найулюбленіші дитячі розваги: конкурси, ребуси, кросворди, вікторина з образотворчого мистецтва.

Ось таким видався цей день у бібліотеці! Він і повинен бути таким – цікавим, пізнавальним, корисним!!!

Адже ми, дорослі, розуміємо, що щастя наших дітей в наших руках і силах. І зробити малечу щасливою так просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.