Історична сторінка «В роки війни вони були дітьми»

Олександр Довженко писав у своєму щоденнику : «Партизани – наша слава, наша гордість. Партизани – це ті сини України, перед якими скинуть шапки цілі століття, якими пишатимуться цілі покоління і складатимуть про них думи і пісні».

Про неоціненний внесок партизан, який вони вклали у наближення Великої Перемоги над нацистами та їх союзниками дізнавались користувачі бібліотеки-філії №3, учні 4-хкласів ЗНЗ№2, під час історичної сторінки «В роки війни вони були дітьми», присвяченої Дню партизанської слави.

З цікавістю малеча слухала розповідь саме про дітей та підлітків, учасників тієї далекої війни. Пригадали імена юних підпільників нашого міста: Сашка Шакало та Мишка Олефіренко, які були сильними духом і відважними хлопцями, справжніми патріотами своєї Батьківщини.

ОНепідробних емоцій учасникам заходу додав перегляд мультиплікаційного фільму «Партизанська снігуронька» в бібліотечному кінозалі «КіноТема».

По закінченню заходу діти разом з бібліотекарями вшанували пам’ять партизан та підпільників біля стели «Діти-герої України» в Театральному сквері поблизу бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.