1

Іспити

В Олександрії тривають іспитові сесії із дотриманням санітарних норм та правил в умовах пандемії.

До Центральної міської бібліотеки, яка є пунктом для здачі іспитів на знання державної мови, завітали претенденти з міста Києва, Дніпра, Олександрії та села Новий Стародуб.

Бажаємо нашим учасникам тестування успішно пройти іспит на знання державної мови!

Реєстрація на іспит на рівень володіння державною мовою відбувається в електронній системі іспитування за покликанням: https://exam.mova.gov.ua/.

Реєструйтеся та дізнавайтеся, наскільки добре ви володієте українською!

Шановні претенденти, нагадуємо вам, що приходити на місце складання іспиту заздалегідь, не пізніше, ніж за 10 хв до його початку. Візьміть із собою документ, який посвідчує особу (паспорт, водійські права, електронний паспорт у застосунку Дії) та УЕП на флешці, якщо ви обрали такий спосіб авторизації. Без посвідчення особи ви не зможете потрапити на іспитовий майданчик і скласти іспит.

На іспитовому майданчику ви зобов’язані постійно перебувати в захисній масці. Особи без маски не будуть допущені до складання іспиту.

Іспит триває 30 хвилин, тому рекомендуємо мати з собою воду та гарний настрій.

Результати іспиту встановлюються не пізніше 15 календарних днів від дати складення іспиту.

Бажаючих скласти іспит для визначення рівня володіння державною мовою чекаємо з понеділка по четвер о 9:00 год. та об 11:00 год. за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.

Телефон для довідок: 099 126 50 26

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.