ІСПИТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ: НОВІ ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ ТА ІНШІ ПІДСУМКИ ТИЖНЯ

З 19 по 22 жовтня в бібліотеці для юнацтва 8 претендентів із Києва, Кривого Рогу, Кам’янського, Жовтих Вод, Нового Стародубу та Олександрії складали іспит на визначення рівня володіння державною мовою.

Не всі, хто зареєструвався на іспит, були готові до новацій цього тижня: у центрах іспитування було встановлено додаткові обмеження відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (із змінами).

Від 19.10.2021 р. претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати). Оскільки деякі претенденти не мали зазначених вище документів, вони були не допущені до складання іспиту, а тому – скасовували свої заяви.

Детальніше про ці обмеження можна знайти за посиланням: https://mova.gov.ua/news/dodatkovi-obmezhennya-dlya-uchasnikiv-ispitovogo-procesu-z-metoyu-zapobigannya-poshirennyu-covid-19.

Усіх зареєстрованих претендентів просимо врахувати нові вимоги й чекаємо їх із вівторка по п’ятницю об 11 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.