Інтелект-гра Подорож у світ професій

Світ професій такий різноманітний. Як осягнути його? Як по змозі уникнути помилок при вирішенні питання ким бути? Яку стежку обрати у житті? Стежок цих безліч…

Є стежки, які треба торувати через болота і пустелі, через ліси й гори, а є непомітні стежки, які пролягають від учительського столу до відкритих дитячих сердець. Біжать стежки-доріжки на великі будови та прикордонні застави, духмяні хлібопекарні і кондитерські фабрики, в рудоносні кар’єри і залізничні депо. Як же не розгубитися, вибираючи стежку єдину на все життя? Звичайно, бути обізнаним.

Незважаючи на те що, для всіх учнів настали такі довгоочікувані канікули, бажаючі взяти участь у профорієнтаційній інтелект-грі знайшлися. Ними стали учні 7-Б класу ЗНЗ №10. Захід проходив за участю фахівця Олександрійського міського центру зайнятості Клочко О.П.

За допомогою різноманітних вікторин, конкурсів,ігор учасники інтелект – гри знайомилися з різноманітним світом професій. Всі запропоновані ігри допомагали з’ясовувати інтелектуальні здібності учнів та визначити на яку професію в майбутньому варто звернути увагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.