Індивідуальні консультації для кожного

У теперішній час освіченість людини і її «сучасність» виражається тим, наскільки добре вона розбирається в комп’ютері.

Індивідуальні консультації з цифрової грамотності в Центральній міській бібліотеці для людей поважного віку – це послуга, яка з кожним роком стає популярнішою. Коли людина має вік від 50 років, то займатися і навчатися комп’ютерному мистецтву буває досить складно, особливо коли не має того, хто навчить та дасть пораду, як саме зробити ту чи іншу операцію.

Працюючи з літніми людьми – бібліотекарі обирають спокійний темп роботи, щоб кожен користувач під час індивідуальної консультації встиг засвоїти отриманий матеріал; для того, щоб закріпити вивчене, матеріал часто повторюється в процесі роботи. За допомогою цих основних принципів пенсіонери вивчають комп’ютер з нуля набагато інтенсивніше і бадьоріше. Під час навчання вони не соромляться запитати те, що не зрозуміли. Оскільки в країні найбіднішим прошарком населення є саме пенсіонери, багато хто з них просто не може собі дозволити ходити в навчальний центр, тому ми надаємо індивідуальні консультації, на які може потрапити кожен охочий.

Вивчення комп’ютера і робота з ним – це не прерогатива молодого покоління, тому що сучасні технології може освоїти людина будь-якого віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.