1

Ігри розуму

Вітаємо переможців інтелектуального конкурсу «Ігри розуму» з перемогою!!!

Команда «KLEO+» заслужено отримала свою нагороду, статуетку «Ігри розуму-2021», адже це був справжній батл, справжня битва інтелектуалів.

Сьогодні було спекотно не тільки на дворі, а й на нашому заході.

Учасники прокачали свій мозок, трохи розім’ялись та напружили свої звинини.

Саме напередодні Дня молоді, Олександрійська централізована бібліотечна система спільно з Палацом культури «Світлопільський» організували суперцікавий, мегапізнавальний та максіпозитивний інтелектуальний конкурс «ІГРИ РОЗУМУ» для любителів позмагатися.

Учасники ще раз підтвердили свій розумовий статус і довели всім, що вони справжні інтелектуали.

Участь в інтелектуальному конкурсі приймали 6 команд. В кожній команді по 5 часників.

З великим захопленням та інтригою учасники проходили всі раунди, а раундів було не мало, всі 7 та Бліц-турнір, який і визначив остаточно переможців.

Команди-учасниці показали дуже гарний результат і довели, що є справжніми «мегамозками» – розумними, ерудованими, кмітливими, начитаними та допитливими.

Всі команди учасниці за участь отримали подяки та солодкі подарунки від спонсора – голови громадської організації «Нова хвиля» Володимира Доджаника.

Ми дуже вдячні учасникам, які взяли участь в інтелектуальному конкурсі за таку приємну компанію. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед та підкорювати будь-які вершини, пізнаючи щось нове знову і знову. І закликаємо інших жителів нашого міста до участі в таких цікавих та позитивних заходах. Читайте і вигравайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.