Ігрова тусівка «Kids land»

Міжнародний день захисту дітей був учора, але в бібліотеках свято продовжується, розваги набирають обертів, а дитячі посмішки все більше зігрівають наші душі і серця!

Місце дислокації сьогоднішніх веселощів змінено – тепер це бібліотека для юнацтва, де наступна група дівчаток та хлопчиків разом з мамами, татами, дідусями та бабусями отримали купу сюрпризів.

Розважали малечу креативні бібліотекарки в образах улюблених дитячих анімаційних персонажів з мультика про маленьких лісових тролів, а також красуня Ромашка та вредна Капосниця.

Діти весело поринули у різноманітні ігри, конкурси, естафети, танцювальні розваги.

До сьогоднішнього свята знову долучилися друзі бібліотекарів та дітвори – молоді представники поліції під керівництвом Оксани Зраєнко, начальника сектору ювенальної превенції відділу превенції Олександрійського РВП ГУНП Кіровоградської області. Спілкування дітей з поліцейськими було дуже позитивним і дуже потрібним, спільна фотосесія теж викликала багато позитивних емоцій. На згадку про цю зустріч дітки залишили представникам поліції свої патріотичні долоньки на ватмані.

На цьому сюрпризи не закінчилися! Дітлахи, отримавши повітряні кульки від поліцейських та подаруночки від спортивного клубу «SportMax», із сяючими від щастя оченятами, вирушили до актової зали центральної міської бібліотеки для дітей.

І знову – сюрприз! Там усіх чекав неперевершений Олександр Хілевич зі своїм фантастичним шоу мильних бульбашок від Агенції свят «Веселка»!

Сьогоднішня ігрова тусівка – не остання із циклу розваг до Дня захисту дітей, завтра знову буде весело та цікаво нашим діткам!

Дякуємо за подарунки для дітей #Sportmax Костянтин Ліщенко та Юлія Янкевич. За чудове шоу мильних бульбашок дякуємо Агентство свят «Веселка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.