І знов іспити

Протягом вересня 2021 року в Центральній міській бібліотеці тривають іспитові сесії з понеділка по четвер о 10 год., із дотриманням санітарних норм під час адаптивного карантину.

З 30 серпня по 2 вересня до бібліотеки, яка є Пунктом проходження іспитів на володіння державною мовою, завітало 26 претендентів з різних міст та сіл України: Дніпро, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Знам’янки, Олександрії, Софіївки, Протопопівки, Нового Стародубу, Ялинівки тощо.

Реєстрація на іспит на рівень володіння державною мовою відбувається в електронній системі іспитування за покликанням: https://exam.mova.gov.ua/.

Реєструйтеся та дізнавайтеся, наскільки добре ви володієте українською!

Шановні претенденти, нагадуємо вам, що приходити на місце складання іспиту заздалегідь, не пізніше, ніж за 10 хв до його початку. Візьміть із собою документ, який посвідчує особу (паспорт, водійські права, електронний паспорт у застосунку Дії) та УЕП на флешці, якщо ви обрали такий спосіб авторизації. Без посвідчення особи ви не зможете потрапити на іспитовий майданчик і скласти іспит.

На іспитовому майданчику ви зобов’язані постійно перебувати в захисній масці. Особи без маски не будуть допущені до складання іспиту.

Іспит триває 30 хвилин, тому рекомендуємо мати з собою воду та гарний настрій.

Результати іспиту встановлюються не пізніше 15 календарних днів від дати складення іспиту.

Бажаючих скласти іспит для визначення рівня володіння державною мовою чекаємо з понеділка по четвер о 9:00 год. та об 11:00 год. за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.

Телефон для довідок: 099 126 50 26

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.