І мій пелюсток у Лесин вінок

Леся Українка – справжня поетична квітка нашої землі. Ми, українці, горді тим, що маємо велику поетесу, яка звеличила наш народ.

До 150-річного ювілею письменниці центральна міська бібліотека для дітей запросила учнів НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» на літературно-мистецьку замальовку «І мій пелюсток у Лесин вінок».

Разом із бібліотекарем та за допомогою літературного відеофуршету шестикласники і дев’ятикласники пройшли життєвим шляхом поетеси. Діти дізналися, що у чотири роки Леся вже навчилася читати, а її улюбленими книгами були «Кобзар» Т.Шевченка, казки Г.Х.Андерсена, твори Ж.Верна та Д.Дефо. Серед факторів, які впливали на формування таланту Лесі Українки, була музика, а улюбленим музичним інструментом було фортепіано.

Найбільш за все маленька Леся любила й шанувала українську мову. З дев’яти років вона почала писати вірші українською. Для найменших своїх читачів Леся Українка написала чимало чудових казок.

Присутні насолоджувалися переглядом оригінальних та неповторних інсценізацій драматичної картини «У Колодяжному» та уривку чарівної драми «Лісова пісня».

На завершення виразно й емоційно декламуючи вірші, діти намагалися передати свої почуття та переживання, що зворушило кожного.

Леся Українка… Була, є і буде нашою гордістю, однією з найповнозвучніших струн душі українського народу.

Леся – у наших серцях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.