2

Гула, стогнала і ревла земля

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Не залишились осторонь відзначення 75-ї річниці визволення України і бібліотекарі Центральної міської бібліотеки, провівши історичний хронограф «Гула, стогнала і ревла земля» для студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

Проведений захід дав змогу підростаючому поколінню дізнатися щось нове і цікаве для себе, поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради процвітання України та її мирного майбутнього!

Доповнила захід виставка одного дня «Слава визволителям України». Матеріали виставки висвітлюють мужність і високу майстерність проявлену воїнами Українських фронтів у битвах 1943-1944рр. на Лівобережній Україні – за Дніпро і Київ, на Київсько-Львівському напрямі та штурмі Східних Карпат.

Добра пам’ять про воїнів-визволителів України завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.