Групи смерті в мережі

Групи смерті. Чому підлітки йдуть на самогубство та як їх врятувати? Сьогодні це чи не найголовніше запитання, що турбує більшість.

Синій кит, Момо, Червона сова. Різні назви та правила гри, однак один результат – суїцид. Вони швидко набрали популярності та поширилися світом. Групи смерті – на перший погляд, зовсім невинні ігри, що призводять до незворотних трагічних наслідків.

Будь-яку ситуацію в житті можна розрулити, будь-який дощ пережити, а будь-яку невдачу – перетворити на перемогу. Невже вийти у вікно чи затягнути зашморг на шиї – найлегший спосіб «позбутися проблеми»? Вона від того не зникає.

Вже рік успішно працює при бібліотеці для юнацтва Вітальня довіри «Кава та бесіда». Які тільки теми не обговорювали, але цій темі, бібліотекарі вирішили приділити максимально уваги. Адже на сьогодні, це дійсно дуже хвилююче питання для всіх, як для батьків, так і для вчителів, і, особливо, для самих підлітків.

Безліч запитань, здивувань, шокуючих фактів, корисна інформація та гаряче обговорення, все це чекало молодь на молодіжному ток-шоу «Групи смерті в мережі».

Фахівці, Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Лунга-Лягуша та приватний психолог Ольга Журавльова, максимально просвітили молодь про діючі схеми вбивчих груп, зупиняючись детально на кожній.

Ми сподіваємось, що кожен взяв собі на замітку донесену інформацію. Як кажуть: «Попереджений, значить озброєний».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.