Гра-подорож Європеєць в Україні – українець у Європі

Вересень – це початок чогось нового, урочистого та цікавого. Сьогодні перший урок під назвою «Європеєць в Україні – українець у Європі» ми провели разом з нашими друзями, учнями 8-Б класом ЗНЗ№10. Він відбувся у формі гри – подорожі.

На початку, бібліотекар, розширив кругозір учнів про Європейський Союз за допомогою пізнавального відео «Що таке Європейський союз?». Школярі залюбки ділились враженнями про побачене. А далі на юних туристів чекало саме цікаве. Подорожуючи разом з бібліотекарем країнами Європи, вони дізнались багато цікавого про архітектурні пам’ятки Європи та країни яким вони належать, виконали мозковий штурм «Пазломанія Європи», далі як і належить туристам посмакували у конкурсі «Євро-меню» різноманіттям страв європейських кухонь. Відчули себе іноземцями в Україні у конкурсі «Перекладач», перекладаючи на український манер зарубіжні імена.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що наші туристи не загубляться, подорожуючи Європою, адже своїм знанням вони завдячують бібліотеці-філії №10!  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.