1

Година цікавих розваг

Серпень викликає змішані почуття. Начебто ще літо і відпочинок, але розумієш, що через декілька днів розпочнеться навчальний рік, і буде зовсім інший, новий графік життя, не завжди простий і безтурботний.

Наша планета – чудова і прекрасна, яка заселена величезною кількістю живих організмів. Ліси, поля, болота заселені тваринами та комахами. Глибоко в морях, річках і озерах мешкають риби,високо в небесах літають різноманітні птахи.Твариниможуть бути друзями, а можуть бути ворогами, але людинаніколи не повинна забувати, що вони живутьпоруч з нами. Тварини- такі жгосподаріцієїпланети, як і ми.

Учасники пройшли перший пізнавально-розважальний «інструктаж», де пригадали вже відомих та довідались про ще невідомих мешканців нашої планети.

«Цікаві історії про тварин» та вікторина «Пригадай, хто це?», гра «Веселий ведмедик» та загадки «Відгадай тваринку», рухливі ігри захопили всіх присутніх і додали веселого та грайливого настрою. Також діти демонстрували свої творчі здібності в артистичному конкурсі «Ось такий я актор».Цікаві історії про тварин» та вікторина «Пригадай, хто це?», гра «Веселий ведмедик» та загадки «Відгадай тваринку», рухливі ігри захопили всіх присутніх і додали веселого та грайливого настрою. Також діти демонстрували свої творчі здібності в артистичному конкурсі «Ось такий я актор».

Діти розширили знання про тварин та середовище їх існування, навчились показувати тіні різних тварин. Таке спілкування з дітьми розвиває пізнавальний інтерес, спостережливість, кмітливість, виховує розумне ставлення до природи, до тварин, чуйність і доброту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.