Герої нашого краю – патріоти України

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Тож, саме цього дня працівники центральної міської бібліотеки провели урок слави «Герої нашого краю – патріоти України» для учнівської молоді Олександрійського парламенту дітей «Школа лідера, волонтери».

Під час перегляду документального фільму «Євромайдан. Революція Гідності» присутні повернулися у ті трагічні 2013-2014 роки. Бібліотекар розповіла про події зими 2014 року, про загибель Героїв, ім’я котрим Небесна Сотня, про трансформацію Революції Гідності у визвольну війну проти російського окупанта та внутрішніх перевертнів, про українських патріотів на Сході країни, що мають надвисоке почуття обов’язку і любові до України. На уроці відбулась зустріч з учасником бойових дій, військовослужбовцем військової частини №2269 – підполковником Дон Олегом Анатолійовичем.

Не почуєш у новинах стільки важливого і цікавого, скільки розповів Олег Анатолійович, поділившись зі школярами своїми спогадами. Розповів про важкі будні героїв, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої країни, про те що, навіть під час перерви між бойовими зіткненнями, постійно триває кропітка робота з підготовки до бою – ремонт техніки, укріплення позицій, тощо. Наголосив на тому, що навіть під час свят, перебуваючи в зоні АТО, не можна було розслаблятись, постійно бути напоготові. Продемонстрував свій бронежилет та добовий пайок солдата. Дівчата з цікавістю приміряли бронежилет, та з задоволенням пригощалися солдатським сніданком.

Для більш детального ознайомлення з даної теми в бібліотеці оформлено книжкову виставку-факт «Україна: від Незалежності до свободи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.