Файна Масляна

Весело та гамірно було сьогодні в бібліотеці для юнацтва!

А все тому, що холодну зиму проводжали, а весну теплу та яскраву закликали!

Учні ліцею інформаційних технологій не просто долучилися до звичайного етнографічного свята Масляної (або Масниці), а поринули щодуху у справжнісінький веселий вир Масляних баталій та різнобарв’я звичаїв та традицій цього незвичного народного свята.

Під супроводом двох чарівних україночок-бібліотекарок, пані Масляної та пані Весни хлопці та дівчата грали в ігри, деякі з яких були популярними ще у наших предків. Найвеселішим виявилося те, що можна було не тільки у своїй спритності позмагатися, а ще й поласувати млинцями, вареничками, яблуками!

А яким світлим було закінчення бібліотечного заходу! Дітям нагадали, що незабаром наступить останній день Масляної, який зветься Прощена неділя, коли усі мають просити пробачення за всі образи у рідних, близьких та друзів. Тож учні не стали чекати неділі і щиро просили один одного і своїх вчителів вибачити їх, якщо вони колись образили когось.

Гарна музика, колективні фотосвітлини, пригощання та розваги створили неповторну атмосферу затишного дому та великої родини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.