Етнобаталії «Королівський Колодій»

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, протягом якого кожен українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.

А чи знаєте ви, що свято Колодія – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з епохи язичництва? Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

У стародавні часи Колодій не обходився без розваг. Щоб відродити народні традиції, 11 та 12 березня в бібліотеці-філії № 8 для юнацтва розгорнулося ціле святкове дійство. Атмосферу Масниці створювали ведучі (працівники бібліотеки). На захід було запрошено учнів навчально-виховного комплексу № 9, які мали змогу позмагатися в різних конкурсах та скуштувати смачні млинці.

Проводячи такі свята, хочеться вірити, щоб оберіг пам’яті торкнувся наших сердець, щоб у нас з’явилося бажання шанувати традиції і звичаї українського народу. Любіть народне: чи то пісню, чи то вишивку, чи то звичаї народу; вітайте з весною один одного, бажайте добра і щастя, сонця і хліба, пісні і миру всім, хто живе на нашій прекрасній планеті Земля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.