Дня відкритих дверей «Писанкове Воскресіння»

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень.

Споконвіку Великодні свята у кожній християнській родині вважалися найбільшими і найрадіснішими весняними урочистостями. Тому готувались до них з великою старанністю і чекали з трепетом.

З нагоди цього Великого світлого свята, в рамках Дня відкритих дверей «Писанкове Воскресіння», в Центральній міській бібліотеці, відбулися заходи для користувачів книгозбірні.

В секторі краєзнавчої роботи діє виставка-інсталяція «Традиції і краса Великодня», яка містить матеріали, що розповідають нам про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні. Також, ознайомившись із виставкою, можна дізнатися, що потрібно покласти у великодній кошик, як спекти смачні паски, чим накрити святковий стіл та як красиво задекорувати свою оселю до свята.

Бібліотекар Інтернет-центру провела для користувачів віртуальну екскурсію до музею писанкового розпису «Український всесвіт писанки», в ході якої, користувачі дізналися, що Музей писанкового розпису у Коломиї – єдиний у світі подібний заклад, де кожен може доторкнутися до найдавніших українських традицій, познайомитися з великодніми крашанками всіх областей України, від сивої давнини до сучасності.

Бібліотекарі абонементу облаштували святкову пасхальну фотозону «Великдень 2021», аби створити святковий настрій олександрійцям та гостям нашого міста. Всі охочі можуть помилуватися святковими атрибутами та сфотографуватися на згадку у фотозоні.

Тож бажаємо всім гарного настрою та радісних моментів!

З Великоднем! Щасливих свят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.