1

Діти знають свої права, а чи виконують свої обов’язки

Як розповісти дітям про День Конституції України?

В кожній країні є правила, за якими живуть всі її мешканці. Ці правила називаються “законами”. Законів багато, та серед них є найголовніший, що зветься словом “Конституція”. Якщо цього головного закону не дотримуватися, то в країні не буде порядку. Наша Україна теж має свою Конституцію – закон, в якому записано всі права українців.

Неймовірно цікаво та пізнавально в бібліотеці-філії №3 для дітей, до Дня Конституції України, пройшла ситуаційна гра «Діти знають свої права, а чи виконують свої обов’язки». Під час вікторини діти охоче перевірили себе на знання прав та обов’язків громадянина України. У конкурсі «Правова відгадайка» наввипередки складали з літер слова та закріплювали набуті знання. Успішно підібрали пазли, де розподілили конституційні права людини і громадянина за основними групами прав людини, а також творчо малювали на правову тематику.

А познайомившись з книжковою викладкою літератури «Конституція дала мені право» діти дізналися важливу інформацію про права і свободи дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.