День профорієнтації

Профорієнтаційна робота – це робота, яка не припиняється ніколи.

Адже вибір професії – це дуже складне й відповідальне завдання в якому не можна допускатися помилки. Перш за все треба обирати професію до душі, а не керуватися видимою, подекуди неоправданою престижністю. Ще Шекспір казав: «Робота, яку ми виконуємо охоче, зцілює болі».

Що б краще учнівська молодь ЗНЗ №10 орієнтувалася в світі професій, працівники бібліотеки-філії №10 спільно зі спеціалістом Олександрійського міського центру зайнятості Клочко О.П. завітали на «День відкритих дверей» до Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Програма заходу була дуже насичена. Учні разом з бібліотекарем пройшли екскурсією по навчальних кабінетах та лабораторіях коледжу, відвідали концертно-презентаційну програму на якій познайомилися зі спеціальностями закладу, а саме: «Ветеринарна медицина», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва » та «Агрономія». Познайомилися з гуртковою діяльністю, яка активно функціонує на базі навчального закладу.

Відвідали виставку домашніх тварин та переглянули фотовиставку «Домашні улюбленці». І як, в кожному навчальному закладі, в коледжі досить високі показники з фізичної культури. Їх студенти є активними учасниками різноманітних загальноміських спортивних змагань, зокрема з волейболу, футболу та баскетболу. Всі дружно пішли на стадіон. Де на них чекав неперевершений виступ учасників «Сильної Олександрійщини». Після свого виступу вони запропонували майбутнім абітурієнтам спробувати себе в спортивних іграх. Учнівська молодь активно взяла участь в змаганнях і показала цікаві результати.

Завершився День відкритих дверей дегустацією козацької каші, різноманітних салатів та напоїв, і запрошенням присутніх майбутніх абітурієнтів до вступу в їх коледж. Як запевнили викладачі закладу та директор, для випускників коледжу завжди знайдеться місце роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.