CodeFast 2.0 «Грай та програмуй»

В центральній міській бібліотеці для дітей вже другий рік поспіль проходить Code Fast 2.0 «Грай та програмуй».

Захід відбувся в рамках ініціативи Meet and Code, за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Учасникам Code Fast 2.0 – учням молодшої ланки, щоб пройти всі етапи конструювання та програмування, які підготували для них бібліотекарі, й досягти високого рівня, потрібно було творчо та технічно мислити. Тож до виконання завдань учні приступили із деякою пересторогою, але й з цікавістю.

На першому етапі заходу діти складали робота з конструктора LEGO BOOST та програмували його.

Під час наступного етапу учні за допомогою сайту Code Combat.com вчилися писати свої програми для керування героєм гри.

Code Combat – найзахопливіша гра для вивчення програмування. Розробники Code Combat пропонують вчитися програмуванню, захоплюючи землі і перемагаючи ворогів в кращих традиціях RPG. Рівні гри збудовані як хороший курс програмування з наростаючою складністю. «Програмування – це магія. Це можливість створювати речі виключно з уяви. Ми створили Code Combat, щоб дозволити учням відчути магічні сили на кінчиках їхніх пальців, пишучи код», – зазначають розробники гри.

Дітлахи не очікували, що програмувати – це легко та швидко, й були в захваті від роботи, дуже пишалися собою та ділилися враженнями зі своїми друзями. Ще більше позитиву та радості принесли вручені наприкінці заходу дипломи учасників заходу Meet and Code та подарунки – флешки.

Захід пройшов в рамках Європейського Тижня Коду.

#meetandcode #codeEU #SAP4Good #ГУРТзаряджає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.