Чи знаєш ти героїв свого краю?

В історії кожного міста є події і дати, які назавжди залишаються в пам’яті поколінь. Мабуть, найсвітлішою із них є День визволення від фашистських загарбників. В історичному календарі Олександрії 6 грудня 1943 року завжди буде найпам’ятнішою датою.

Ось уже 74-ий раз зима визволення приходить на нашу землю. Цій визначній події передувала героїчна боротьба на фронті і в тилу. Багато часу минуло з тих пір, але пам’ять жива.

Бібліотекарі філії №10 спільно з учнями 6-А класу ЗНЗ №10 вирушили у відео-круїз «Чи знаєш ти героїв свого краю?», під час якого учні дізналися про видатних людей, справжніх героїв. Це вони захистили нашу землю від чужинців-загарбників.

Особливу увагу бібліотекарі приділили подвигу танкістів роти старшого лейтенанта Л.Баранникова, адже ця рота особливо відзначилася в бою з окупантами при звільнені від гітлерівських військ Олександрійщини. Згадали імена 6 олександрійців, які були учасниками параду Перемоги 1945 року: Терещенка А.А., Позняка І.А., Венедіктова О.О., Білолапоткова Д.О., Король М.О., Безпальченка А.М. Звичайно, не обійшли увагою і такі легендарні та добре відомі для олександрійців імена, як Петро Кирилович Кошовий та Антоніна Федорівна Худякова.

Почули бойові пісні, які підтримували бойовий дух українських бійців, переглянули відео-презентації «На їхню долю випала війна» та «Відомі земляки».

В кінці патріотичного заходу всі присутні пом’янули загиблих хвилиною мовчання.

Минають десятиліття… Народжуються і виростають нові покоління. Все менше залишається тих, хто пам’ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду. Але в пам`яті народній ніколи не згасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.