Бичок-солом’яний бочок

Гарна традиція Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна – це проведення лялькових вистав.

14 вересня до чарівної кімнати бібліотеки, на зустріч з Казкою, завітали учні групи продовженого дня 1-х класів ОНВК №17. Перед очима маленьких глядачів розпочалася справжня казка – захоплююча лялькова вистава відомої української казки «Бичок-солом’яний бочок».

Казка зацікавила глядачів, вони співпереживали із героями вистав, сміялися, хвилювалися і бурхливо реагували на захоплюючі епізоди. Після закінчення вистави бібліотекарі познайомили школярів з дивовижними ляльками, які оживають, розмовляють і дарують казкову насолоду.

Далі провідний бібліотекар Зіна Гнойова організувала голосні читання. Виявилось, що більшість першокласників люблять і читають казки. Малеча по черзі читала казку В. Біанкі «Мишеня Пік». Діти з захопленням слухали та читали казку, відповідали на питання вікторини, радили та допомагали казковим героям.

Досить насиченою виявилась п’ятниця, 15 вересня, яка зранку також розпочалася з вистави, на яку цього разу завітали учні 4-го класу ОНВК. Школярі уважно слідкували за послідовністю подій, завдяки чому дізналися багато нового, корисного та цікавого. А ще були цікаві загадки, веселі пісеньки та вірші. Досить активно маленькі гості брали участь у обговоренні побаченого.

Тільки-но попрощалися зі школярами, як на порозі бібліотеки з’явилися вихованці дитячого садочка № 43. В групі «Метелик» сьогодні був день туризму.

З неабиякою цікавістю дошкільнята мандрували казковими стежками по відділах бібліотеки. Вперше потрапивши до Кімнати Казок, малеча завмерла, адже їх зустрічала святково вбрана Баба Яга. Досить швидко бібліотекарям вдалося переконати діток, що вона, як і всі інші казкові персонажі в книгозбірні, не лиха, а, навпаки, дружелюбна та привітна.

Емоції переповнювали малюків, коли вони завітали до міні-зоопарку дитячої бібліотеки. Кролик, морська свинка, папуги та хом’ячки з такою ж цікавістю визирали кожен зі свого будиночку. Найбільше тішили бібліотекарів дитячі очі, які світилися вогником захоплення, цікавості, радості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.