Burda style

Хочеш бути крутим дизайнером і художником свого власного одягу? Тоді тобі потрібно оволодіти технікою розпису одягу!

Художній розпис одягу − це не тільки яскраво, сонячно, красиво, але ще й дуже модно. Сьогодні цей розпис надзвичайно популярний в декорі предметів побуту та одягу. Тож, якщо хочеш бути в тренді, без володіння технікою художнього розпису не обійтися. А ще, це дуже захоплююче заняття, що не залишить байдужим ані дітей, ані дорослих.

Прекрасно, що сьогодні є такі майстри, справжні спеціалісти у своїй справі, майстерність яких, перетворить будь-яку річ у справжній витвір мистецтва. Одна з таких, весела, позитивна та креативна майстриня, відома олександрійська художниця − Ірина Кваша, яка завітала до бібліотеки для юнацтва, аби поділитись секретами розпису з учнями 9-А класу НВК № 9.

На молодь чекав цікавий майстер-клас, де учні змогли створити оригінальні та яскраві малюнки на своїй улюбленій футболці, щоб носити її з задоволенням; здобули нові уміння в малюванні; отримали яскраві емоції та заряд гарного настрою!

По закінченню майстер-класу, молодь сфотографувалася зі своїми «шедеврами», подякувала за цікаво і змістовно проведений майстер-клас пані Ірині та побажала зустрітись ще не один раз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.