Бунтівники проти шаблонів поведінки

На сьогоднішній день моральний конфлікт заполонив повністю наше середовище. Молодь постійно конфліктує з однолітками, вчителями, навіть з рідними і близькими.

Ведуть аморальний спосіб життя, мають безліч шкідливих звичок, хваляться ними і вважають це модним. Аби спробувати виправити це, бібліотека для юнацтва запросила молодь з різних навчальних закладів (ОНВК №9, Недогарського ЗНЗ, ОНВК №6; ЛІТ) на театралізоване судове засідання «Бунтівники проти шаблонів поведінки», який проходив в незвичайній та гумористичній формі, де молодь з іншого боку змогла побачити вчинки своїх ровесників, а також прийняти активну участь у ролі секретаря суду, свідків захисту та обвинувачення.

Після виступу усіх свідків перейшли до судових дебатів прокурора та адвоката, не забувши дати останнє слово підсудному – «Моральному Конфлікту». Вислухавши усі сторони справедливий суд оголосив вирок: задля спокою всіх громадян, збереження флори і фауни призначити покарання у вигляді обмеження волі.

Під час театралізованого судового засідання молодь переконалась в тому, що моральний конфлікт несе дуже велику шкоду суспільству. Кожен зробив для себе головний висновок – як потрібно себе вести, щоб не потрапити на місце «Морального Конфлікту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.