1

Брошка-квітка

Фетр – м’який, піддатливий матеріал, з яким легко і приємно працювати.

І саме майстер-класи з виготовлення всіляких аксесуарів з цього матеріалу дають досвідченим і рукодільницям і початківцям простір для фантазії.

Чудовою нагодою навчитись створювати саме такі неймовірно красиві, цікаві та стильні аксесуари для усіх бажаючих став майстер-клас з виготовлення фетрової брошки, що відбувся 19 серпня в Центральній міській бібліотеці.

У дружньому колі та з гарним настроєм присутні під керівництвом бібліотекаря навчилися створювати оригінальні квіти-брошки з фетру. Крок за кроком, відпрацьовуючи навички, майстрині створили свою красиву та ошатну прикрасу, яку будуть носити із задоволенням.

До речі, час пройшов швидко і непомітно.

Беріть приклад з нас: присвятіть пару годин рукоділлю, і ваша колекція аксесуарів поповниться елегантною брошкою!

Запрошуємо усіх бажаючих на БЕЗКОШТОВНІ майстер-класи з виготовлення брошки з фетру, які будуть проходити протягом серпня 2021 року щочетверга о 15:00 в Центральній міській бібліотеці.

На наших заняттях ви гарантовано отримаєте задоволення від приємного спілкування, гарний настрій, і головне, практичні знання з виготовлення унікальної та неповторної брошки у вигляді квітки!

Тож, не баріться, а попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати власноруч неповторну авторську прикрасу для одягу. З собою мати гарний настрій та маску.

Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.