Білий зайчик

Майстерність оригамі схожа на справжнє диво. Ще б пак, адже з листа звичайного паперу народжуються дивовижні речі – мудрі геометричні фігури, квіти і навіть кумедні тварини.

І процес цей не тільки захоплюючий, але і дуже корисний для дитячих рук. Бо ж добре розвиває дрібну моторику та уважність. Саме тому цей вид мистецтва, родом зі Стародавнього Китаю, до сих пір користується популярністю.

Сьогодні працівники Центральної міської бібліотеки для дітей організували майстер-клас з модульного оригамі «Білий зайчик».

Зібралися на естетичному відділі постійні відвідувачі бібліотеки, в т.ч. діти з інвалідністю Громадської організації «Серце матері» та їх батьки. Говорили про різні види та техніки створення фігурок з паперу.

Разом, створюючи паперові шедеври, спілкувалися на різні теми. Протягом заняття створили зайчика за технікою оригами та навчилися складати модулі для створення об’ємних фігурок. Під час роботи панувала тепла дружня атмосфера, в кожного вийшов свій особливий зайчик. Так як і ми з вами унікальні та неповторні, кожен зі своїм характером та звичками.

По завершення кожен учасник отримав в подарунок набір для створення модульного оригамі «Білий зайчик».

Не випадково разом з дітками створювали саме зайчиків, адже захід пройшов у рамках реалізації проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики» за підтримки Британської ради в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.