Бібліоцукерня: вітаміни настрою

А чи знаєте ви, що існує таке свято як День Солодощів? Ні…? А от учні третіх класів ЗНЗ №10 уже знають.

Ну і що, що його святкують у жовтні? Ніхто нікому не може заборонити святкувати тоді коли ми хочемо. Особливо, якщо ми всі великі ласуни, правда ж?

Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка не любить або не любила цукерки в дитинстві. От, працівники бібліотеки-філії №10 не знають таких.

І сьогодні, разом з учнями 3-х класів, ми вирішили зануритися в світ дитинства – чарівний, солодкий, що вабить, ароматний і тягучий і запросили їх на годину релаксації «Бібліоцукерня: вітаміни настрою».

Розважав дітлахів найбільший ласун у світі – Карлсон.

Спочатку пригадали всіх відомих героїв-ласунів казок та мультфільмів, виконали завдання від Чарлі з Шоколадної фабрики, потім повідгадували загадки про фрукти, з яких Карлсон найбільше полюбляє варення. Посмакували та відгадали з яких фруктів варення приніс на частування Карлсон.

Ну і куди ж без пустощів.

Веселі естафети «Переклади цукерку», «Пронеси – не впусти!», «Вгадай на смак», «Фантики», ребуси, конкурси, а на закінчення гра «Солодкий скарб» викликали хвилю позитивного настрою, веселощі та сміх.

Розійшлися з почуттям вдячності тим, хто придумав це солодке свято, та з наміром продовжити День Солодощів наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.