Бібліотекарі навчалися

Нам випало жити в добу, коли постійно потрібно здобувати нові знання, знайомитися з новими технологіями, які можна було б використати у своїй професії.

Дуже часто бібліотекарам доводиться робити мультимедійні презентації, відеоролики, які давно вже перестали бути професійним полем тільки піарників і медійників.

Власноруч зробити змістовну, цікаву, яскраву презентацію або відеоролик – це справжнє мистецтво. Адже одна справа – мати якісь інноваційні ідеї і зовсім інша – вміння представити їх «публіці».

Бібліотекар сектору довідково-інформаційного обслуговування центральної міської бібліотеки Олена Макаренко оволоділа методикою монтування відео-презентацій з використанням анімації та поділилася цим умінням з колегами під час консультації на тему: «Презентація Powtoon – програми для створення інтерактивних анімаційних відео та презентацій» та майстер-класу по створенню презентації у програмі Powtoon.

Як же це цікаво та захоплююче! Поєднання динамічного зображення, звуку та дизайнерської графіки значно збільшує сприйняття інформації, у порівнянні з текстом, особливо дитячою аудиторією. Використання презентацій у процесі заходів, уроків надає можливість чітко й доступно викласти матеріал і представити його в емоційно привабливій формі.

Тож бібліотекарі знайшли багато «фішок», які дозволять представити будь-яку інформацію в доступній і оригінальній формі та зажити славу майстрів репрезентативного жанру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.