Бібліотека об’єднує молодь

Щорічно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. Напередодні цього свята Центральна міська бібліотека влаштувала для користувачів День відкритих дверей «Бібліотека об’єднує молодь».

В цей день незмінними залишаються веселощі та гарний настрій, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.

Ось і колектив центральної бібліотеки міста активно відреагував на цю дату. В рамках Дня відкритих дверей відбулося декілька заходів.

Акція «Здорова молодь – здорова Україна» проходила на вулиці в центрі міста. Прохожим пропонували ознайомитися з інформаційними буклетами, книгами та періодичними виданнями, що пропагують здоровий спосіб життя.

Тим, хто любить читати, було запропоновано виставку-фреш «Молодіжний книжковий мікс», яка включала цікаві видання, що користуються популярністю серед молоді та виставку-адвайзер «Талановита молодь Олександрії», яка мала нестандартне оформлення: велика об’ява на імітованій цегляній стіні. Відривні аркушики позначали розділи виставки і водночас окреслювали коло інтересів молоді: освіта, здоров’я, культура, мистецтво, громадське життя, Інтернет.

Літературно-біографічний екскурс познайомив молодих читачів з творчістю молодих талановитих земляків: Ірини Скороход, Юрія Яструба, Анни Душиної, Анни Панкратової, Тетяни Тарасенко, Максима Кисельова, Марини Пономарьової та інших.

Для жителів та гостей міста було представлено фото-сушку «Читаюча молодь Олександрії». Читачі не лише розповіли про свої улюблені книги, а й з великим задоволенням сфотографувалися в улюблених куточках бібліотеки.

Для учнівської та студентської молоді бібліотекарі провели майстер-клас з біо-тату «Молодіжний Boom». Усі, хто завітав на захід, випробували на собі популярний літній тренд і переконалися, що це чудова альтернатива тату та спосіб самовираження.

Позитивна та дружня атмосфера налаштувала молодь на взаємодію і спілкування, під час якого вони мали можливість опанувати цікаве мистецтво розпису тіла хною, а також розважитися та найти нових друзів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.