Бібліоліто у розпалі…

Закінчився навчальний рік. Спорожніли школи та шкільні майданчики. Та в центральній міській бібліотеці для дітей гамірно і весело.. Екскурсії, розважальні заходи, книжкові тусівки, майстер-класи, перегляд відеофільмів, і це не все…

Вечірка однокласників «Прощавай, 4-й клас, вже чекає 5-й нас» пройшла жваво та додала гарного настрою малечі. На свято завітали учні 4-В класу НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа». Казкові персонажі Дзвіночок, павук-розбишака Бодя, Пікачу та Стіч запросили гостей бібліотеки, гарних, життєрадісних, усміхнених дітей, поринути у цікавий світ казки.

Спочатку діти здавали жартівливий екзамен. Іспит проходив в ігровій формі. Книголюби активно брали участь у конкурсі «Знавці казок», вікторині «ТАК» чи «НІ», швидко складали літературні пазли та інші.

А далі – цікаві розважальні ігри: «Піцца», «Олів’є», «Музичні кеглі», «Веселе літо», «Ковбойські перегони», танцювальні хвилинки, флешмоб тощо.

Цього ж дня завітали в чарівну оселю дитячої книги і шестикласники НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв».

Школярі побували на екскурсії «Мандрівка по Книголенду». Родзинкою екскурсії стало знайомство зі «Школою робототехніки та 3D-технологій». Присутні познайомилися з кібернетичною командою роботів (танцюючим роботом Альфа, Lego TRACK3R з подоланням перешкод, Jimu Kit з перевезення вантажу), 3D-принтером, 3D-сканером та 3D-ручками.

Весело та радісно було в бібліотеці під час проведення ігротеки «Якщо в тебе канікули…». Юних користувачів чекали цікаві конкурси: «Фотоквест», «Портрети літературних героїв» та ігри «Чи знаєте ви казки?», «Палітра творчості». Діти продемонстрували гарні знання, отримали позитивні враження та радісні емоції.

Всім дуже сподобалося в бібліотеці, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Літо – найулюбленіша пора всіх дітлахів! Отож, якщо ви ще не з нами, приєднуйтеся до нашої компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.