1

Безпечна подорож до країни Інтернет

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету.

Крім того, що Інтернет дозволяє знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло нашого спілкування. І це стало можливим завдяки Чату, в соцмережах та іншим подібним сайтам. Спілкування в мережі поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для дитини. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в Інтернеті.

Сьогодні до бібліотеки-філії №7 завітала Сімка, яка для найменших користувачів провела цікаву інформаційну хвилинку «Безпечна подорож до країни Інтернет». Діти переглянули повчальний мультфільм «Фіксики. Інтернет», який ознайомив їх з правилами безпеки в Інтернеті. Після перегляду малеча відповідала на поставлені запитання за темою, розповідала цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

А наостанок кожен зробив фото з Сімкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.