2

«Актуальні питання роботи з бібліотечним фондом»

Основою роботи будь-якої бібліотеки є її фонд, від складу якого залежить успіх роботи книгозбірні в цілому, виконання завдань, що стоять перед нею.

Адже саме фонд визначає зміст, повноту та якість задоволення і розвитку інформаційних потреб користувачів. Чим краще сформовано фонд, тим якісніше бібліотека може задовольнити запити користувачів.

Тому обласний вебінар «Актуальні питання роботи з бібліотечним фондом», запропонований фахівцями Кіровоградської обласної універсальної наукової бiблiотеки iм. Д.I. Чижевського, був дуже доречний.

Відкрила віртуальну комунікацію бібліотекарів області Літвінова Єлизавета Геннадіївна, заступник директора з наукової роботи ОУНБ, ознайомивши усіх з питаннями, які будуть висвітлені під час вебінару.

Мова йшла про найважливіше: пріоритети формування бібліотечних фондів на даний час, враховуючи багатогранність функціонування сучасних книгозбірень; про необхідність визначення правильної маркетингової стратегії; про джерела надходжень до фондів бібліотек; про основні показники ефективності бібліотечного фонду та шляхи його оптимізації; про особливості вилучення документів з фонду та проведення інвентаризації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.