А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес

20 лютого в Україні є днем річниці найстрашніших днів Майдану, який навіки увійшов в історію України як день кровопролиття, день, коли у столиці країни в центрі Європи було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення.

Це день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Той день став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни.

Для учнів 7-А класу НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка-ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, бібліотекарем бібліотеки-філії №3 для дітей була проведена година-реквієм «А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес». Епіграфом заходу прозвучали проникливі рядки поезії Василя Симоненка «Можливо, знову загримлять гармати…». Учні ще раз пережили ті події, які назавжди змінили країну та людей, і згадали тих, кого сьогодні справедливо і трагічно називають Небесною сотнею!

Під час зустрічі лунали патріотичні вірші та пісні, документальні відеофрагменти.

Були рекомендовані книги, в яких висвітлюється подвиг героїв Небесної сотні та воїнів АТО: М. Рудневич «Я з небесної сотні», І. Роздобудько «Ґудзик-2», Д. Степаненко «Фронтовий щоденник: окопні історії», Б. Гуменюк «Блокпост: Вірші. Новели. Публіцистика», О. Забужко «І знову я влізаю в танк», С. Лойко «Аеропорт» та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.