9

ІСТОРИЧНИЙ ТЕЛЕПОРТ

«БІЙ ПІД КРУТАМИ – СИМВОЛ СТІЙКОСТІ»

Вже багато років минуло з того дня, як близько 300 юнаків узяло зброю і вийшли на бій з російсько-більшовицьким окупантом. Це було під Крутами. Студенти, курсанти, школярі – усі без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. Хоч ворог був сильнішим, але молодь навіть не думала відступати. Ця битва стала символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Щоб згадати трагічну сторінку в історії нашої держави та вшанувати пам’ять молодих борців за волю, що загинули під станцією Крути, захищаючи молоду Українську Республіку, працівники бібліотеки для юнацтва «відтворили» січневі події 1918 року під час історичного телепорту «Бій під Крутами – символ стійкості», який організували для учнів Гуманітарного ліцею Олександрійської міської ради.

Молодь поринула в атмосферу тих подій за допомогою фотофактів та відео. Особливо зворушили учасників заходу фрагменти фільму «Нескорені: Григорій Піпський».

Присутні схилили голови в хвилині мовчання на знак поваги до подвигу тих молодих лицарів, які далекого січневого ранку заступили собою шлях ворогам на Київ в ім’я своєї України. Вони загинули, щоб ми жили. Вічна слава Героям Крут!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.