9

ІСТОРИЧНИЙ ПАЗЛ «СОБОРНУ, ЄДИНУ ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»

22 січня 1919 року, відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності.

«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України…» – ці слова знаменували об’єднання українського народу, Акт злуки між УНР і Західноукраїнською Народною Республікою».

Ідея соборності, сили у єдності – є ще більш актуальною саме зараз: коли ми захищаємо і відстоюємо своє право і бажання бути істинно вільною і незалежною державою, а також будувати європейську вільну Україну.

Студенти І та ІІІ курсу Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв завітали до бібліотеки-філії №3, щоб разом з нами відзначити День Соборності України. Для них ми підготували історичний пазл «Соборну, єдину люблю Україну».

Під час заходів дівчата та хлопці показали глибокі знання історії своєї батьківщини, давніх традицій та звичаїв нашого народу, «здійснили» захопливу подорож містами України. Дізнались чим славиться Закарпаття, які ресурси дає країні Запоріжжя, Миколаїв, які таємниці ховають козацькі кургани Кіровоградщини.

Цікаву гру вдало доповнили книги, в яких зібрано інформацію про історію, культуру та життя в різних регіонах України, від давнини і до сьогодні.

Яскравим проявом єдності, волі до свободи стало імпровізоване об’єднання частин мапи в єдину мапу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.