10

ІНФОРМАЦІЙНА ТОЛОКА З МЕДІАГРАМОТНОСТІ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ТРЕНЕРІВ

Що таке джинса та ІПСО? Чим відрізняється фейк від дезінформації? Які є типи контенту та як перевіряти інформацію? Як організовувати та проводити тренінги? Про все це і не тільки розповідала тренерка з медіаграмотності Катерина Карпенко.

20–21 травня в бібліотеці філії № 8 для юнацтва відбулася дводенна «Інформаційна толока з медіаграмотності для майбутніх тренерів». У ній взяли участь 14 активних жінок. Це вчителі, бібліотекарі, представниці громадських організації, волонтерки.

Протягом першого дня тренінгу учасниці практикувалися розрізняти види джинси в медіа, виявляли маркери фейків в новинах, навчилися розрізняти типи контенту. Крім того, обговорювали, що таке усвідомлене медіаспоживання та яким чином відбираються новини в редакціях. Учасниці дізналися, які бувають маніпуляції в медіа та як їм протидіяти.

Під час другого дня присутні розбиралися, з яких етапів складається тренінг, а також, у чому полягають особливості проведення онлайн і офлайн заходів. Учасниці різних команд практикувалися складати портрет ідеального тренера та визначали, якими знаннями та навичками він має володіти. Крім того, дізнавалися, що має бути в сумці тренера та як нестандартно можна застосовувати звичні предмети під час неформальної освіти.

На практиці присутні пропонували свої ідеї щодо того, як зробити тренінги з медіаграмотності цікавими і як вдало підібрати теми під особливості цільових аудиторій. На завершення учасниці дізналися, як тренер може зіпсувати свій захід, а також обговорили 7 найпоширеніших помилок.

Усі учасниці отримали сертифікати та планують застосовувати отримані знання для організації та проведення власних заходів з медіаграмотності.

Інформаційна толока з медіаграмотності для майбутніх тренерів проходила в межах проєкту СпільноПростір «ІнфоСито» у партнерстві з Академією української преси.

1 Коментарі

Анонім Відповіcти

промокод 1хбет при регистрации https://playacommunity.com/content/pgs/promokod_260.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.