9

ІНТИМНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА. ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО «ЦЕ»?

Просвітницько-профілактичні засідання Батьківського клубу тривають

Всі батьки хочуть бачити своїх дітей здоровими і щасливими, уберегти їх від ризиків, у тому числі і пов’язаних зі статевим дозріванням і відносинами. Адже сексуальність і її прояви – це той аспект життя, де навряд чи доцільним є метод «проб і помилок». Деякі, навіть разові, помилки можуть коштувати надто дорого – завдати непоправної шкоди здоров’ю і життю молодої людини або підлітка.

Тому чергове засідання Батьківського клубу, яке відбулося 21 лютого в центральній міській бібліотеці для дітей, було присвячене важливій темі: «Статеве та сексуальне виховання дітей. Психологічні особливості формування сексуальної культури підлітків».

Тамара Перва – практикуюча психологиня спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, поспілкувалася з батьками. В ході діалогу присутні усвідомили, чому важливо говорити та як говорити з дітьми про статеве виховання, дізналися про таке поняття як сексуальний інтелект та особисті кордони, розібрали життєві ситуації, використовуючи вправу «Міф чи реальність». А наостанок фахівчиня роздала батькам пам’ятку «Поради психологів, якими слід керуватися, обговорюючи питання статі».

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійнийним фондом “Безпечне майбутнє” за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди цікаво, корисно і душевно!

Чекаємо на вас за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.