9

ІНТЕРНЕТ-ПОДОРОЖ «СУЧАСНЕ ОБЛИЧЧЯ ЄВРОПИ»

Чи подорожували ви колись європейськими країнами? Мабуть, не всі! А от маленькі відвідувачі дитячого Інтернет-центру центральної міської бібліотеки для дітей мали змогу здійснити таку подорож.

Багато цікавого, невідомого, загадкового, що таїть в собі Європа, побачили присутні під час Інтернет-подорожі «Сучасне обличчя Європи».

Працівники бібліотеки перевтілилися в справжніх мандрівників і провели з дітьми багато цікавих та захопливих конкурсів та ігор.

Розпочали мандрівку з України, тому що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. Європа – це історичний дух України, це її майбутнє. Школярі склали мапу з містами нашої квітучої країни – України.

А далі діти побували в дивовижних країнах: Польщі, Німеччині, Італії, Франції, Англії… Під час подорожі наші маленькі мандрівники мали можливість ознайомитися з цікавими фактами країн Євросоюзу в ігровій формі.

Протягом заходу панувала справжня європейська, невимушена та весела атмосфера.

Працівники бібліотеки подарували маленьку і захопливу подорож для своїх користувачів, і нехай ця подорож віртуальна, але емоції і почуття від заходу були справжніми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.