8

ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ «ПРИВАТ24» ТА ПОРТАЛ «ДІЯ»: ЗАНЯТТЯ КУРСУ «СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ»

Нові реалії життя створюють цифрову державу, у центрі якої знаходиться людина. Уже майже кожний сучасний українець користується інтернет-банкінгом «Приват24» та порталом «Дія». Чергове заняття курсу «Смартфон для новачків» якраз і було присвячено вивченню цих важливих і корисних мобільних застосунків.

Інтернет-банкінг «Приват24» надає можливість зручно та легко користуватись безліччю різноманітних послуг без звернення у відділення банку. Викладач курсу показувала і розповідала, як користуватися послугами Приват24 у смартфоні без всіляких ускладнень. Зокрема, говорили про таке: перегляд балансу та руху коштів по своїх рахунках, отримання їх реквізитів; переказ коштів на картку будь-якого банку світу; платежі за реквізитами рахунку; обмін валюти та перегляд курсів валют; поповнення мобільного та оплата комуналки.

«Дія» – це застосунок, у якому всі потрібні документи в одному місці – у смартфоні. Саме тут можна отримати всі послуги онлайн: швидко та зручно. На занятті відвідувачі курсу завантажили додаток «Дія» та поетапно вивчали разом з викладачем усі можливості порталу.

Чекаємо всіх охочих покращити свої цифрові навички наступного тижня!

1 Коментарі

https://iloveroom.co.il/room/דירות-דיסקרטיות-בקריות/ Відповіcти

Good post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon on a daily basis. Its always exciting to read content from other authors and use a little something from other web sites.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.